Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aloe vera čisté gely té nejvyšší kvality Certifikace až Freseniuse

Osvědčené kvalitní produkty, které prokázaly prvořadé pozitivní účinky!

Jen tyto, níže uvedené gely, jsou pro mě prvořadou kvalitou.

Neudávám název firmy produktů. Stránky jsou pouze informativní.

Aloe Vera Drinking Gel Sivera: 90% čistého gelu z listů Aloe Vera, 7% květového medu, 2% extrakt z kopřivy. Extrakt obsahuje vysoký podíl přírodního křemíků. Jen 1% je konzervace. Cévní systém, žíly, cévy a vlásečnice, srdce.

Aloe Vera Drinking Gel Freedom: 88% čistého gelu z listů Aloe Vera, glukosaminsulfát + chondroitinsulfát = 4.500mg, vitamín C 50mg ve 100ml gelu, vitamín E (DL-alfa-tokoferol) 8mg ve 100ml gelu a 22.000mg kolagenu pro výživu kloubní chrupavky. Freedom na celý pohybový aparát, kosti, klouby.

Aloe Vera Drinking Gel Med: 90% čistého Aloe vera gelu, , 9% květového medu, vitamín C- 867mg ve 100ml gelu, na podporu látkové výměny, podporuje vnitřní rovnováhu organismu a metabolismu, doporučená denní dávka pokrývá 75% doporučené denní dávky vitamínu C.

Aloe Vera Drinking Gel Peach: 98% čistého Aloe Vera gelu, ovocná chuť broskve, vitamín C  89mg ve 100ml gelu, vhodná pro diabetiky neobsahuje cukr.

CO SE SKRÝVÁ JEŠTĚ V ALOE VERA GELECH? 

Vitamíny: A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E a kyselina listová

Minerály: vápník, draslík, hořčík, sodík, měď, železo, zinek, mangan

Aminokyseliny: lysin, threonin, valin, methionin, isoleucin, fenylalanin, tryptofan, arginin, kyselina asparagová, serin, kyselina glutamová, glycin, alanin, cystein, tyrosin, histidin, prolin, hydroxyprolin, leucinea

Enzymy: oxidáza, kataláza, amyláza, celuláza, lipáza, fosfatáza, kreatinfosfokináza, dehydrogenáza, SGO-transamináza, aj.

Mono-polysacharidy: acemannan, arabinóza, galaktóza, glukóza, manóza, rhamnóza, xylóza, kyselina askorbová, kyselina glukuronová, kyselina galakturonová, celulóza

Steroly: kampesterol, lupeol ...

Tyto produkty vřelé doporučuji. 

Certifikace kvality produktů: SGS INSTITUT FRESENIUS a IASC

Jediný aloe vera gel, který obsahuje až 22.000mg kolagenu, 4.500mg glukosaminsulfát + 4.500mg chondroitinsulfát 

Jako prevence pohybového aparátu stačí jen 1 štamprle denně!!!

Při bolestech pohybového aparátu: 1necelá štamprle ráno, odpoledne a večer během první a druhé láhve, pozor při třetí a čtvrté dochází k vyplavování toxínů z kloubů (většinou v tomto období problém: buďto nestíhají játra nebo ledviny a je zapotřebí přidat Diocel či Detoxin a zvýšit či snížit dávku aloe) Při páté a šesté láhvi už je to o regeneraci, poté je důležité ponechataloe jen 1štamprli ráno dlouhodobě. Nikdy nemíchejte aloe a jakýmkoliv jiným produktem: kamzíkem, GS Controlem atd.!!!! Může dojít k usazování vápníku v organismu- odstraníte ho borovou vodou.